שאלות נפוצות

צווים ממשלתיים

Q: האם אתם מקבלים כרטיסי אשראי ממשלתיים?
A: כן אנחנו כן - אנו מקבלים כרטיסי אשראי (P-Cards) מכל זרועות צבא ארה"ב. האם ההזמנה שלי פטורה ממס עבור הרכישה הממשלתית שלי? כן זה - אנחנו לא גובים מס מכירה על הזמנות ממשלתיות.

Q: האם ההזמנה שלי פטורה ממס עבור הרכישה הממשלתית שלי?
A: כן זה - אנחנו לא גובים מס מכירה על הזמנות ממשלתיות.

מדיניות החזרות

Q: מהי מדיניות ההחזרות שלכם?
A: ניתן להחזיר כל הזמנה שבוצעה עם AeroBase Group, Inc. והתקבלה על ידה רק בהסכמה מראש ובכתב ולפי שיקול דעתה הבלעדי של AeroBase Group, Inc. בתוך (7) ימים מקבלת הסחורה. (כל ההחזרות שלא אושרו יידחו). כל המכירות על פריטי AR (As Removed = used) הן סופיות. הפריטים שאתה מחזיר חייבים להיות בתיבה המקורית, יחד עם כל הניירת המקורית.

עמלת חידוש מלאי

Q: האם אתם גובים עמלת חידוש מלאי
A: החזרות עשויות להיות כפופות לעמלת חידוש מלאי. כל פריט הדורש אישור מחדש, אריזה מחדש וכו 'יהיה כפוף לעמלת מלאי מחדש של 25% ממחיר המכירה.

כיצד ניתן להשתמש בכלי צביעה?

Q: כיצד ניתן להשתמש בכלי מאתר הצבעים צבע, לכה, אמייל לפי צבע?
A: ניתן למצוא את הכלי צבע בכתובת aerobasegroup.{ cc_tld}/צבע-ולכה-לפי צבע. חפש באמצעות אחד או יותר מהשדות הזמינים, כגון צבע, ייעוד מבריק וגודל. לדוגמה, הקלדת 'ירוק' כשם הצבע תציג את כל התוצאות עבור צבעים ירוקים, אמייל ולכה.

חיפוש מתקדם

Q: כיצד ניתן להשתמש בכלי החיפוש המתקדם?
A: השתמש בכלי החיפוש advanced search כדי לחפש NSN לפי מאפיינים כגון כמות חוט, אורך כולל, צורה, חומר, גודל, צבע, הספק, חוזק מתיחה ועוד. התחל על ידי בחירת FSC / קטגוריה של חלקים שאתה מחפש ולאחר מכן לחפש על ידי הוספת נכסים רבים ככל שאתה צריך לחיפוש שלך.

חוק חופש המידע (FOIA)

Q: מדוע המידע שלי נמצא באתר שלכם?
A: המידע הזמין על aerobasegroup.com הוא נחלת הכלל. הנתונים נאספים ממקורות נתונים של ממשלת ארה"ב הזמינים לציבור.

למידע נוסף בנוגע לחוקים, לתקנות ולמדיניות החלים, צרו קשר: משרד המסחר של ארה"ב - לשכת התעשייה והביטחון טלפון: 202-482-4811 http://www.bis.doc.gov - הלשכה לעניינים פוליטיים-צבאיים של מחלקת המדינה של ארה"ב. מנהל בקרת הסחר הביטחוני טלפון: 202- 663-1282 http://www.pmddtc.state.gov משרד האוצר האמריקאי של משרד האוצר לבקרת נכסים זרים טלפון: 202-622-2480 http://www.treas.gov/offices/enforcement/ofac

השווה עכשיו»
צלול | התחבא