החברה שלנו

AeroBase Group היא ספקית תעופה וחלל וביטחון גלובלית המספקת חלקים למטוסים של היום במהירות שהשווקים הבינלאומיים ההולכים וגדלים דורשים. עם מטה במלבורן, פלורידה, אנו מציעים שילוב מגוון של לוגיסטיקה מלאה, MRO והפצת חלקים.

קבוצת AeroBase ממוצבת באופן ייחודי באמצעות רשת החברות שלה ביותר מ-100 מדינות, והתהליך החדשני שלנו מציב אותנו לפני המתחרים בתמיכה בקבלנים, יצרנים, ברוקרים וסוכנויות ממשלתיות ברחבי העולם. אנו תומכים בעסקים בקנה מידה מקומי, לאומי ועולמי.

פיתחנו תוכנה קניינית יעילה כדי למזער את מיקור הזמן ורכישת החלקים הנכונים עבור המטוס שלך. אנו מספקים מטוסים, חלקים ימיים וקטרים, חומרה mil-spec, אספקה רפואית וציוד תמיכה קרקעית. אנו נושאים גם לאחר השוק, חלקי יצרן ציוד מקורי (OEM), עודפים ממשלתיים וחלקי אישור יצרן חלקים (PMA).

קבוצת AeroBase פועלת גם כנציגת ייצור, לא רק מפיצה חלקים כמפיץ מורשה, אלא גם מובילה את מאמצי השיווק עבור שותפיה היצרנים.

לא משנה איזה חלק או שירות אתה צריך, AeroBase Group מספקת את המהירות והחדשנות שיעזרו לך להצליח.

{lang[mission-steatement]}

אנו מחויבים לספק ללקוחות את הניסיון, הטכנולוגיה והשירות הדרושים כדי להפעיל את העסק שלהם בבטחה וברווחיות.

הערכים שלנו

כחברה, אנו מציבים לעצמנו סטנדרט גבוה עם ערכים המשלימים את הקוד האישי שלנו וכדי לשרת בצורה הטובה ביותר את בסיס הלקוחות המגוון שלנו ולהסתגל לתעשייה המשתנה ללא הרף.

איך אישה בת מיעוטים הייתה בעלת עסק קטן השפיעה מאוד על התעשייה.

עבור תעשייה שהמטוסים שלה נעים במהירות הקול, מיקור החלקים הדרושים להטסתם יכול להיות איטי להפליא. המייסדים שלנו רצו לשנות את זה.

עם 3,000 דולר בלבד ותשוקה לחדשנות, צוות של אנשי חזון ייסד את AeroBase Group מחדר האורחים הצנוע שלהם באוגוסט 2013. לאחר שעבדו עם כמה מפיצי מטוסים בעבר, הם ראו כמה דברים שהתעשייה יכולה לעשות אחרת.

ראשית, הם ביקשו להשתמש בטכנולוגיה חדשנית כדי לייעל את תהליך אבטחת החלקים לתעופה וחלל ולביטחון. הכלים והתוכנה שלנו תוכננו כדי למזער את זמן המחקר של חברות, ניהול משא ומתן ורכישת חלקים.

בשילוב עם תרבות ארגונית שמעדיפה תשוקה וגישה חיובית על פני טקטיקות מכירה מסורתיות, AeroBase מיצבה את עצמה כמובילה בתעשייה. בששת החודשים הראשונים לפעילותה הגיעה החברה ליותר מ-50,000 לקוחות ייחודיים.

כיום הקימה קבוצת AeroBase משרדים במלבורן ובסנט אוגוסטין, פלורידה, עם עובדים העובדים בארבע מדינות שונות. הרשת הגלובלית שלנו של חברות שותפות מאפשרת לעסקים קטנים ליצור השפעה גדולה ומשרתת מעל 400 לקוחות ביום. אבל לאורך כל התפתחות החברה, הגישה שלה לעסקים קטנים נותרה ללא שינוי: עם הכלים הנכונים וצוות נלהב, קבוצת AeroBase מספקת ללקוחות את הניסיון, הטכנולוגיה והשירות כדי להצליח.

השווה עכשיו»
צלול | התחבא